Szybka wysyłka
Zwroty do 14 dni
Infolinia 24/7
PolskiAngielski
+48 501 896 632
Strona główna » BERTOLLI

BERTOLLI

BERTOLLI Historia olejarni Bertolli zaczyna się w 1865 roku w Lucca w Toskanii, od małego sklepu spożywczego, który sprzedaje tylko najlepsze regionalne wina, sery, oliwki i doskonałą oliwę z oliwek. To początek już ponad 155-letniej historii rodziny, której w ciągu ponad wieku udało się przekształcić pasję do dobrego jedzenia i prostych składników śródziemnomorskiej tradycji w firmę odnoszącą międzynarodowy sukces.
W 1900 Bertolli zdobył nowe rynki na całym świecie i w ciągu kilku lat szybko zyskał wielki rozgłos nie tylko we Włoszech, ale także za granicą: od Australii po Amerykę Południową, Afrykę, a przede wszystkim w Ameryce, gdzie marka firmy szybko się rozprzestrzeniła dzięki obecności dużych społeczności włoskich, które tam wyemigrowały. W ten sposób firma rozwinęła swoją produkcję, stając się na całym świecie symbolem włoskiego stylu życia, który uznaje prymat smakoszy, który potrafi z zapałem delektować się życiem i cieszyć się nim.
Dziś Bertolli to najlepiej sprzedająca się marka oliwy z oliwek na świecie.
Choć firma się rozrosła, zamiłowanie do tradycji i smaku dobrego jedzenia nigdy nie wyblakło, a jakość oferowanych produktów zachowuje prawdziwy smak prostych rzeczy.
 
Szukaj
Zakres cen od do
Tylko nowości
Tylko promocje
Brak produktów ...

Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu